Alfa Romeo POL-CAR POZNAŃ Alfa Romeo POL-CAR POZNAŃ
         
Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Jeep Lancia Abarth  
 
    www.alfaromeo.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis mechaniczny


     
Szybki serwis

Tak nowoczesny warsztat to znaczne ułatwienie dla Klientów i oszczędność czasu dla wszystkich, którzy chcą wyregulować światła, hamulec ręczny czy wymienić klocki, szczęki hamulcowe, amortyzatory, filtry oleju, paliwa, powietrza, olej silnikowy, płyn hamulcowy czy chłodniczy, świece zapłonowe, paski klinowe, żarówki, akumulatory i opony. Tu można zlecić również pranie tapicerki nowoczesnym urządzeniem WAP.

W przypadku stosowania opon sezonowych można zlecić ich profesjonalne przechowywanie w magazynach Pol-Caru. Z uwagi na duże zainteresowanie tymi usługami będziemy wdzięczni za wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie terminu wizyty pod numerem 61 87 32 214

Szczególnie zachęcamy właścicieli aut Daewoo do korzystania z obsługi w naszym wydziale, bo zaraz po sąsiedzku, w firmie POLPARTS mamy możliwość korzystnego zaopatrzenia się w części zamienne i akcesoria właśnie do pojazdów.

 

 

Podążając za oczekiwaniami naszych Klientów wprowadziliśmy usługę pompowania kół azotem. Szybki serwis został wyposażony w nowoczesną wytwornicę pobierającą azot bezpośrednio z powietrza. Koszt napełnienia jednego koła to 4 zł brutto. Korzyści z zastosowania azotu:

 • utrzymanie stałego poziomu ciśnienia
 • zmniejszenie ryzyka „wystrzału” opony w wysokich temperaturach
 • spowolnienie procesu starzenia mieszanki gumowej (brak utleniania od wewnątrz opony)
 • brak tlenu i wilgoci wewnątrz koła zapobiega korozji obręczy.

Specjalnie dla Klientów posiadających obręcze z lekkich stopów i niskoprofilowe opony, zakupiliśmy nowoczesną montażownię kół Butler Airdraulic. Pozwala ona na montaż coraz częściej spotykanych opon o bardzo niskich profilach i bardzo dużej szerokości.

Praktycznie wszystkie opony do samochodów osobowych dostępne na rynku mogą być montowane na tym urządzeniu.

Szybki serwis został wyposażony także w nową wyważarkę Sicam SBM V750. Posiada ona 17” kolorowy monitor, dysponuje 7 programami wyważania kół samochodowych (w tym 5 dla obręczy aluminiowych). Uchwyt montażowy pochodzi od światowego lidera w tym segmencie - firmy Haweka.

Punkt serwisowy w centrum Poznania

Salon Pol-Caru przy ul. Wierzbięcice 2a (vis a vis dworca PKS w pobliżu pomnika Powstańców Wielkopolskich i hotelu “Novotel Poznań Centrum”) jest dobrze znany poznaniakom. Nie wszyscy jednak wiedzą, że integralną częścią tego obiektu jest profesjonalnie wyposażony, autoryzowany serwis.

To wielka wygoda dla żyjących w ciągłym pośpiechu Klientów, którzy nie wyjeżdżając z centrum miasta mogą - niezależnie od posiadanej marki auta - wykonać przegląd rejestracyjny, wymienić opony czy akumulator. To znaczne ułatwienie, tym bardziej, że do dyspozycji jest przystacyjny parking a serwis pracuje na dwie zmiany. Właścicielom Fiatów stacja oferuje przeglądy gwarancyjne i okresowe oraz naprawy. Tu można też zaopatrzyć się w kosmetyki samochodowe i dodatkowe akcesoria.

SERWIS samochodów
 • Rejestracyjne badania techniczne
 • Przeglądy i naprawy gwarancyjne
 • Sprzedaż, naprawa i wymiana ogumienia
 • Sprzedaż akumulatorów
 • Wymiana: oleju; filtrów paliwa, powietrznych i przeciwpyłkowych; świec zapłonowych; klocków, szczęk i tarcz hamulcowych; żarówek
 • Montaż alarmów
 • Obsługa doraźna różnych marek


 
 
PM POL-CAR SP. Z O.O.

POZNAŃ
GORZYSŁAWA 9
61-057 POZNAŃ
Tel.: (61) 8732110
e-mail


Wyświetl większą mapę 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies