Alfa Romeo POL-CAR POZNAŃ Alfa Romeo POL-CAR POZNAŃ
         
Chrysler Dodge Fiat Dostawcze Jeep Lancia Abarth  
 
    www.alfaromeo.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Giulietta
 

Przyszłość technologii jest dostępna w teraźniejszości

Nowa Giulietta to sportowy samochód, który w wymagających warunkach drogowych może pochwalić się niezwykłą zwinnością oraz komfortem podczas codziennych podróży, kompaktowy samochód stworzony z myślą o Klientach, którzy szukają najlepszych osiągów oraz dla tych, których interesuje wyróżniający się styl i komfort na wysokim poziomie.

Alfa Giulietta została opracowana tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów pod względem przyczepności do drogi, zwrotności i bezpieczeństwa. Jej niesamowite osiągi oraz wysoki komfort są wynikiem udoskonalonych rozwiązań technicznych zastosowanych w zawieszeniu, układzie kierowniczym najnowszej generacji, sztywnej, aczkolwiek lekkiej struktury, wykonanej z aluminium i stali o dużej wytrzymałości oraz najnowszych technologii produkcyjnych.

Wyposażenie standardowe Alfy Romeo Giulietta obejmuje najnowocześniejsze systemy elektroniczne – niedostępne u konkurencji - czuwające nad dynamiką i bezpieczeństwem jazdy.
 
Dzięki systemowi Alfa D.N.A., Alfa Romeo umie zmieniać charakter i świetnie dopasowuje się do panujących warunków drogowych. Wystarczy ruch ręki, przestawienie przełącznika nieopodal skrzyni biegów, żeby samochód prowadził się tak jak Ty chcesz: sportowo i dynamicznie (tryb Dynamic), spokojnie i ekonomicznie (tryb Natural) lub doskonale trzymał drogi także na nawierzchniach śliskich lub mokrych (tryb All Weather). System Alfa D.N.A. pozwala dostosować osiągi samochodu i styl jazdy kierowcy do różnych warunków drogowych.

Elektroniczny System Q2 poprawia przekazywanie momentu obrotowego do kół i - w szczególności - zapewnia doskonałe zachowanie samochodu na zakrętach, czyniąc go bezpiecznym i bardziej przyjemnym podczas sportowej jazdy lub w warunkach kiepskiej przyczepności.

Czy samochód z automatyczną skrzynią biegów może osiągnąć niższy poziom spalania niż ze skrzynią tradycyjną, nie tracąc nic ze swojej dynamiki? Tak! Alfa Romeo Giulietta z automatyczną skrzynią Alfa TCT oszczędza paliwo nawet do 10% i zmniejsza poziom emisji spalin. Dodatkowo zapewnia szybszą oraz łatwiejszą zmianę biegów bez utraty mocy i nieprzyjemnych szarpnięć. Jest zintegrowana z system Alfa D.N.A., który steruje zmianą biegów zgodnie z wybranym trybem jazdy: Dynamic, Natural lub All Wether.

Silnik benzynowy MultiAir – wyróżniony prestiżowym tytułem „International Engine of the Year 2010” (Najlepszy Silnik Roku 2010) – to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie osiągów, ochrony środowiska naturalnego i wszechstronności zastosowań. W porównaniu z obecnie stosowanymi silnikami, technologia MultiAir pozwala optymalizować proces spalania paliwa bez względu na prędkość obrotową i warunki jazdy. Sercem systemu MultiAir jest układ hydro-elektryczny zmiany wzniosu zaworów dolotowych, który umożliwia bezpośrednie i dynamiczne sterowanie dopływem powietrza, a więc i spalaniem paliwa, zastępując tradycyjną przepustnicę.

System Pre-Fill pozwala na przyspieszenie reakcji układu hamulcowego. W momencie wykrycia sytuacji wymagających hamowania awaryjnego, moduł sterujący zwiększa ciśnienie w układzie hamulcowym. Dzięki temu układ hamulcowy działa szybciej i po wciśnięciu pedału hamulca skraca drogę hamowania, zapewniając bezpieczeństwo pasażerom, jak i innym użytkownikom dróg. System dostępny jest seryjnie w Alfie Giulietta i aktywuje się w trybie Dynamic systemu Alfa D.N.A.

Dwuzębnikowa przekładnia kierownicza zwiększa przyjemność prowadzenia samochodu. Parkowanie, precyzyjne manewrowanie z układem kierowniczym Alfa Romeo Giulietta to czysta przyjemność. Parkujesz bez wysiłku i to dosłownie jedną ręką! W dodatku „Giulietta” jest bardzo zwrotna. To zasługa m.in. aktywnego układu kierowniczego z tzw. podwójnym zębnikiem, który został opracowany specjalnie w celu zapewnienia jeszcze większej satysfakcji z prowadzenia samochodu, a co za tym idzie zapewnia ogromny komfort jazdy i łatwość jazdy w mieście.

Nowe rozwiązanie tylnego zawieszenia Multilink gwarantuje doskonałą przyczepność samochodu, łatwość prowadzenia, a także komfort jazdy i sztywność nadwozia przy pokonywaniu zakrętów. Dodatkowo w porównaniu z konwencjonalnym zawieszeniem wielowahaczowym zwiększa pojemność bagażnika i zmniejsza ciężar pojazdu (częściowo jest wykonane z aluminium) o ponad 10 kg, co wpływa również na ekonomiczność samochodu. Dzięki temu rozwiązaniu skonstruowano samochód z jednej sportowy, a z drugiej zwrotny i komfortowy.

Więcej o Alfa Romeo Giulietta >>


więcej »

 
 
PM POL-CAR SP. Z O.O.

POZNAŃ
GORZYSŁAWA 9
61-057 POZNAŃ
Tel.: (61) 8732110
e-mail


Wyświetl większą mapę 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies